Recenzja systemu Android – wstęp

0
1851
Rate this post

Pora na opisanie samego systemu operacyjnego Android. Co prawda nie da się tego na razie zrobić w zupełnym oderwaniu od G1, w końcu nie wiemy jak ten system będzie wyglądał na innym urządzeniu, ale wydaje mi się, że aż tak dużych różnic nie będzie.
Jeśli czytacie ten tekst to pewnie zapoznaliście się już z moją recenzją HTC G1 i wiecie, że daleki jestem od zachwytów nad tym smartfonem i nie wróżę mu jakiejś oszałamiającej kariery. Sam Android jednak jest całkiem niezły i włożony w porządny telefon może być prawdziwym hitem.

Początkowo miałem zamiar przygotować jeden, zwarty tekst, ale im dłużej pisałem tym bardziej zdawałem sobie sprawę jak dużo jeszcze czasu zajmie mi skończenie artykułu. Żeby więc nie przeciągać publikacji w nieskończoność postanowiłem podzielić moją recenzje na części.
Żeby łatwiej było się w nich odnaleźć, wszystkie będą umieszczone w jednej, dedykowanej kategorii – Recenzja, a także oznaczone tagiem o takiej samej nazwie.

Pierwsza część jeszcze dzisiaj. A pod spodem znajdziecie spis treści, który będę aktualizował wraz z ukazywaniem się kolejnych fragmentów.