Posnet kasa fiskalna

0
224
Rate this post

posnet-kasa-fiskalna-7Wiele osób prowadzi działalność gospodarczą w formie np. handlu obwoźnego. Nawet dla takich osób przychodzi czas na zakup odpowiedniej kasy fiskalnej i dalszą fiskalizację prowadzonej sprzedaży. Osoby takie z pewnością będą poszukiwały mobilnej wersji kasy, lekkiej i zasilanej wydajnym akumulatorem.
Oferowana przez Posnet kasa fiskalna spełnia wszystkie przedstawione wyżej warunki. Jest także niezwykle odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak duża wilgotność powietrza czy też niskie i wysokie temperatury. Posiada ona odporną gumową lub silikonową klawiaturę i jest też odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi w przypadku np. jej upuszczenia.
Zakupiona w sklepie Posnet kasa fiskalna w wersji mobilnej posiada też odporną na czynniki zewnętrzne drukarkę termiczną z systemem zabezpieczającym rolkę papieru przed przesuwaniem, daje więc wydruki dobrej jakości. Oczywiście w przypadku wyczerpania akumulatora może być również zasilana jak i ładowana z gniazda zapalniczki samochodowej.