Figru

0
361
Rate this post

Firma PANDA-2 specjalizuje się w figurkach przeznaczonych dla klientów, poszukujących zabawek wyjątkowych pod względem wzornictwa i precyzji wykonania.

Oryginalne, najwyższej jakości produkty oferują firmowe sklepy z zabawkami w centrach handlowych stolicy , jak również sklep internetowy pandatoys ( www.pandatoys.com.pl ). Od zeszłego roku PANDA jest jedynym importerem francuskich figurek Papo, brytyjskich domków i zamków Le Toy Van, francuskich zabawek edukacyjnych Janod oraz leśna rodzinka Sylvanian Families japońskiej manufaktury Epoch.

Papo to ręcznie malowane, precyzyjnie odwzorowane figurki historyczne średniowiecznych wojowników i postaci historycznych, Indian, kowboi, wikingów i galów, domowych i dzikich zwierząt oraz drapieżnych dinozaurów, czy groźnych i ziejących ogniem smoków.

Le Toy Van to drewniane domki dla lalek utrzymane w bajecznej, pastelowej kolorystyce tak ukochanej przez dziewczynki, jak również wielkie baszty ze świata rycerzy i opowiadań , pirackie łodzie, farmy dla zwierząt i krów , które są idealnym otoczeniem dla figurek Papo i uzupełnieniem wymyślonego świata dzieci.

Janod to edukacyjne produkty dla dzieci, drewniane klocki, układanki, puzzle, sortery, instrumenty. Zabawki w żywych kolorach, które od pierwszych miesięcy stymulują rozwój dziecka i uczą myślenia poprzez udaną zabawę.

Sylvanian Families to wyjątkowa kolekcja małych, pluszowych zwierzątek pokrytych mięciutkim, aksamitnym futrem wraz z akcesoriami, które pozwalają stworzyć magiczny świat leśnych zwierzątek.

Zabawki wyżej wymienionych firm stały się produktami poszukiwanymi przez dzieci i dorosłych. Bo oprócz dzieci to często dorośli zafascynowani urodą i praktycznością zabawek stają się ich kolekcjonerami.