YouTuber Faja kończy działalność na YouTube?

0
443
Rate this post

YouTuber Faja kończy działalność na YouTube?

Znany YouTuber Faja kończy działalność na YouTube? Nie do końca! Jeden z popularnych streamerów i youtuberów w środowisku graczy World of Tanks planuje ograniczyć swoją działalność na YouTube.

Faja to niewątpliwie najbardziej znany polskiej społeczności graczy World of Tanks streamer i youtuber. Znany jest głównie dzięki swoim transmisjom w serwisie Hitbox oraz YouTube. Głównie tworzy materiały poświęcone grze sieciowej World of Tanks. Faja podczas dzisiejszej transmisji oznajmia, że planował zakończyć swoją 11-to letnią karierę na YouTube. Jednakże po namowach widzów postanowił w dalszym ciągu tworzyć materiały, jednak z ograniczoną częstotliwością.

Faja informuje, iż w jego życiu następują zmiany. Koniec ze spożywaniem alkoholu na swoich transmisjach, lecz i również poza nimi. „…czas iść do normalnej pracy, a nie dorabiać jako YouTuber … mój kanał nie będzie taki jak kilka lat temu, nie grałem w WoTa, myślałem o zamknięciu kanału, bo muszę zająć się pracą i życiem… nie może być wiecznie Faja taki jaki był… nie będzie tak jak było kiedyś, trudno… przykro mi…” to słowa, które dziś wypowiedział Faja na swojej transmisji. Dają one jasno do zrozumienia, że jego twórczość powoli dobiega końca, a kanał prowadzony będzie jedynie na prośbę widzów, bo jak on sam informuje, YouTube mu się znudził.

Decyzję Fajii jak najbardziej szanujemy i nie zamierzamy go teraz przekonywać by robił to lub co innego, życzymy mu natomiast sukcesów w nowej pracy i w życiu prywatnym. Dziękujemy za wspaniałe lata i chwile jakie mogliśmy z Tobą spędzać na wieczornych streamach +18 😉 Pozdrawiamy!

Na koniec jeden ze śmieszniejszych urywków z transmisji Fajii, jak to Faja rozpoczyna walkę z ćmą