Sztuka kobiecości

“Sztuka Kobiecości” to książka o podróży w głąb kobiecego życia. Ta książka jest o pożądaniu, miłości, czułości i orgazmach. Ale jest też o tych trudniejszych chwilach w życiu : o dojrzewaniu, wychowaniu dzieci, zdradach i kryzysach w związku, czyli o wszystkim tym co spotyka każdego człowieka w jego pogmatwanym życiu. I celewo użyłam słowa człowiek a nie kobieta, ponieważ mimo tego, że rzeczywiście różnie postrzegamy świat i podział na płeć zawsze będzie istniał, to jednak kobieta czy mężczyzna …wszyscy mamy uczucia.

Sztuka kobiecości

Bo ta książka, jest o kobietach ale nie tylko dla kobiet. Polecam ją także mężczyznom, którzy pragną zgłębić kobiecy świat. Bywa ciekawie 😉

Sztuka kobiecości

Książkę napisały dwie panie -Aneta Borowiec-dziennikarka i pisarka  i Beata Wróbel-ginekolożka i seksuolożka z dużym doświadczeniem w pracy z kobietami.

Jest to wywiad o seksie, ciele, chorobach kobiecych, badaniach, które warto robić i o nich pamiętać. O tym jak jest zbudowane nasze ciało, jak się zmienia i czego potrzebuje. Jeśli ktoś jeszcze nie wie to istnieje związek między ciałem i umysłem 😊 Ta książka udowadnia jak ważna jest akceptacją siebie i udany seks. Jak powinnyśmy dbać  o edukację seksualną, znać granice i dbać o siebie. To wartościowa lektura dla każdego.

Sztuka kobiecości

Dialog tych dwóch kobiet o tym jak być kobietą i się tym cieszyć sprawia, że zaczynamy być zadowolone, że urodziłyśmy kobietami ( o ile do tej pory się z tego nie cieszyłyśmy😉)

Książka jest także o tym co trudne. O relacjach z partnerem, o relacjach matek z córkami, ojców z córkami, i o tym jak ważne jest to w naszym dojrzałym życiu. Jak nasze dzieciństwo i wychowanie determinuje nasze podejście do seksualności.

Bardzo ciekawe tematy.  Polecam poczytać

Lato to sezon na rabarbar, dziś więc dla tych co lubią coś popijać przy czytaniu proponuję :

Kompot z rabarbaru

Przepis na kompot z rabarbaru :

Składniki :

  • 1 kg rabarbaru
  • kilka truskawek
  • 3 łyżki ksylitolu lub cukru
  • lód
  • mięta

Rabarbar myjemy i kroimy w kostkę. wkładamy do garnka i zalewamy zimną wodą. W momencie gdy woda zacznie bulgotać dodajemy cukier i truskawki. Gotujemy ok 15 minut. Podajemy z lodem i miętą.

 

Smacznego

 

 

Written by Ania Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *