Sony Ericsson X10 mini pro na wideo – czy może być jeszcze gorzej?

0
824
Rate this post

Jeśli mieliście jeszcze jakieś złudzenia co do nowych telefonów Sony Ericssona z Androidem – X10 mini – to po obejrzeniu poniższego filmu chyba na zawsze się ich pozbędziecie. Engadgetowi udało się nakręcić na MWC w Barcelonie, krótkie wideo przedstawiające X10 mini pro w akcji. Niestety za dobrze to nie wygląda. Interfejs jest brzydki, mało czytelny i rwie się przy praktycznie każdej czynności, a animacje, które miały uatrakcyjnić sterowanie telefonem, jeszcze bardziej pogrążają ocenę całości. Jeśli tak ma wyglądać Android w wydaniu Sony Ericssona to ja podziękuję. Wolę dowolną słuchawkę ze standardową. Google’owską wersją systemu niż takiego potworka.

Oczywiście niektórzy z was pewnie będą próbować usprawiedliwiać producenta, mówiąc, że to tylko prototyp etc., ale SE pracuje nad swoim interfejsem już wystarczającą ilość czasu, żeby móc zaprezentować jakieś bardziej składne oprogramowanie. A przecież to ciągle tylko Android 1.6.

Równia pochyła, po której zsuwa się Sony Ericsson staje się coraz bardziej stroma… I pomyśleć, że jeszcze niedawno twierdziłem, że prawdziwy rozwój Androida zacznie się wtedy, gdy wezmą się za niego czołowi producenci telefonów pokroju SE.