Organizacja imprez plenerowych

0
286
Rate this post

Polacy pokochali imprezy w plenerze. Kiedyś wesela pod namiotami lub w pięknym ogrodzie kojarzyły nam się wyłącznie z amerykańskimi komediami romantycznymi. Tymczasem moda na plener dotarła do naszego kraju i nic nie wskazuje, że miałoby się to zmienić.

Wesele na łonie natury to piękne wydarzenie, które zapadnie na długo w pamięci nowożeńców oraz gości, o ile będzie dobrze zaplanowane. Nikt nie chciałby trząść się z zimna albo opędzać przed stadem natrętnych owadów. Również nieprzyjemne odgłosy z sąsiedztwa mogłyby zakłócać weselną atmosferę. Niezwykle ważne jest, aby wszystko odpowiednio zaplanować z wyprzedzeniem. Dobrym wyjściem mogłoby być wypożyczenie namiotów, aby w razie deszczu goście mogli się schronić. Odpowiednio utwardzony podest do tańczenia to też ważny element. Do dekoracji można zaś użyć roślin, które odpędzają owady.

Nie ulega wątpliwości, że organizacja imprez plenerowych to odpowiedzialne zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom. Mają oni doświadczenie w załatwianiu stosowanych pozwoleń, na przykład na puszczanie fajerwerków lub lampionów, co jest ostatnio w modzie.

Każde spotkanie towarzyskie lub integracyjne można zorganizować na świeżym powietrzu, co może stanowić miłą odmianę dla zbyt strojnych sal weselnych narzucających patetyczny ton i sztywny dress code.