annatoannatamto.pl annatoannatamto.pl annatoannatamto.pl

Dwie Anie – Ania Traczyk i Ania Grendzińska. Ciocia i siostrzenica.

Łączy nas wielka przyjaźń i wspólna pasja – miłość do czytania, podróżowania i gotowania. Stało się to inspiracją do stworzenia bloga annatoannatamto.pl o czytaniu literatury podróżniczej i reportażowej a następnie znajdowaniu w niej inspiracji do ugotowania smacznego posiłku :).

Jedna Ania pisze co myśli o przeczytanej książce, druga Ania gotuje co tam w niej znajdzie 🙂 . Dzieli nas różnica 23 lat. Okazuje się, że nie jest to przeszkoda do wspólnego spędzania czasu.

Ania Grendzińska (siostrzenica) – nastolatka, trenująca muay thai. Oczytana malarka. Kocha psy, koty, chomiki i renifery. Na blogu podpisuje się „Anna To”.

Ania Traczyk (ciocia) –  już nie nastolatka, ale pełna wigoru kobieta w średnim wieku, kochająca nurkowanie, wędrówki po górach i fotografowanie. Lubi wędkować i jeździć camperem. Na blogu podpisuje się „Anna Tamto”. Więcej o niej na stronie rozwińskrzydła.com 

Nieodłącznym towarzyszem naszego życia jest pies rasy alaskan malamut. Happy- bo tak nazywa się trzecia kobieta na tym blogu podpisuje się pseudonimem Travel dog 🙂 😉

Travel dog

 

Pozdrawiamy

annatoannatamto.pl